PEWTRONIC | All the best under one roof... PEWTRONIC | All the best under one roof...
NOVINKY
ENG DE CZ

Velkoobchod s telekomunikačním materiálem


Velkoobchod – Telekomunikace | PEWTRONIC s.r.o.

Specializovaný velkoobchod s materiálem pro telekomunikace a radiokomunikace je zaměřen na dodávky kabelů, konektorů, montážního vybavení, zemnících systémů a dalších prvků pro instalace moderních komunikačních technologií.

V našich skladech naleznete velké množství kabelů párových, čtyřkových, napájecích, koaxiálních a datových. Dále konektory pro tyto kabely, zářezové systémy, příslušenství pro 19“ rozvaděče, materiál pro instalaci kabelů, zemnící sady ke kabelům a konektorům atd. Většina materiálů jsou od renomovaných světových výrobců a naše firma je přímým importérem.

Některé metrážní kabely a jiné výrobky nesou naše logo, protože byly vyrobeny dle našeho návrhu kooperujícími výrobci či přímo v našem podniku. K těmto výrobkům a technickým vzorům máme i autorská práva.

Poměrně velkou specializací jsou náhradní kabely a konektory pro zařízení Ericsson, zejména MINI-LINK C, E, TN atd. Příbaly konektorů a kabely jsou stejně připraveny a značeny jako originály v produktovém katalogu.

Naši zákazníci jsou poskytovatelé telekomunikačních služeb, firmy zabývající se instalací komunikačních zařízení, výrobci těchto zařízení a koncoví prodejci vybavení datových sítí WiFi atd. Zákazníkům nabízíme nacenění materiálu a kontinuální zásobování jejich projektů, specifickou přípravu materiálu formou montážních sad a přípravu kabelů s koncovkami pro rychlejší instalaci v terénu. Velká skladová zásoba umožňuje dodávky obratem specifické a nové materiály dle dostupnosti u výrobce.

Zde se můžete zaregistrovat do našeho e-SHOPu
Obchodní podmínky
Pokyny jak nakupovat a sazebníky cen dopravy


Your certified partner acc. to ISO9001:2015, IPC-A-610 soldering standard and wiring harnesses UL subject 764 CSA. The company PEWTRONIC has great experience since 2003.