Průmyslové kabely s koncovkami | PEWTRONIC s.r.o.

Výroba průmyslových kabelů je naše silná stránka, do které se nejvíce promítá letitá praxe a maximální využití moderního strojního vybavení. Kabelové sestavy postavené na řadových konektorech s krimpovanými kontakty, pájecí či zářezové konektory s kryty různých stupňů ochrany.

Výběr materiálů přizpůsobujeme podmínkám zástavby kabelů a různým specifikám odvětví. Není nám lhostejný výsledek, tedy účinně spolupracujeme s vývojovým týmem zákazníka a hledáme společně unikátní řešení jeho projektu.

Máme zkušenosti s kabely, které jsou určeny pro zdravotní techniku, těžký průmysl s vysokým tepelným a mechanickým namáháním, kabely pro flexibilní a vibracemi namáhané spojení, kabely pro měřící technologie, kabely splňující specifikace armádních systémů aj.

Zde můžete najít inspiraci pro konektory, které běžně držíme skladem: Přejít do e-SHOPu

V některých případech musíme vyřešit uzavření konektoru s požadavkem na zvýšenou ochranu proti průniku vlhkosti či zajistit „elegantní“ větvení kabeláže specifickým způsobem. Pro tyto případy užíváme technologii nízkotlakého zástřiku tzv. Hot Melt, kdy do vytvořené formy vložíme např. USB konektor s napojeným kabelem a po uzavření formy aplikujeme taveninu granulátu THERMELT černé barvy. Tímto způsobem vytvoříme poměrně vzhledný kryt, který velmi dobře fixuje kabel a má velmi dobré mechanické a dielektrické vlastnosti.

Specialitou naší výroby je ekonomické řešení vstřikovací formy vhodné pro průmyslové aplikace. Hlavní inovativnost spočívá v námi vyvinuté modulární formě, kterou lze modifikovat pouhou výměnou její částí. Tato možnost snižuje náklady na pořízení formy, což je klíčové pro praktické použití v malosériových výrobách. Dalším úspěšným krokem je vyvinutý automatický stroj, který tento technologický postup reprodukuje s kapacitou cca 350 vstřiků za pracovní směnu.

Bližší popis vč. orientačních nákladů naleznete zde: Přejít do e-SHOPu

Alternativně nabízíme zapouzdření formou dvousložkové polyruethanové zálivky: Přejít do e-SHOPu

 


Your certified partner acc. to ISO9001:2015, IPC-A-610 soldering standard and wiring harnesses UL subject 764 CSA. The company PEWTRONIC has great experience since 2003.