PEWTRONIC | All the best under one roof... PEWTRONIC | All the best under one roof...
NOVINKY
TÜV ENG CZ

Průmyslové kabely s koncovkami | PEWTRONIC s.r.o.

Výroba průmyslových kabelů je naše silná stránka, do které se nejvíce promítá letitá praxe a maximální využití moderního strojního vybavení. Kabelové sestavy postavené na řadových konektorech s krimpovanými kontakty, pájecí či zářezové konektory s kryty různých stupňů ochrany.

Máme zkušenosti s kabely, které jsou určeny pro zdravotní techniku, těžký průmysl s vysokým tepelným a mechanickým namáháním, kabely pro flexibilní a vibracemi namáhané spojení, kabely pro měřící technologie, kabely splňující specifikace armádních systémů aj.

Zde můžete najít inspiraci pro konektory, které běžně držíme skladem: Přejít do e-SHOPu

V některých případech musíme vyřešit uzavření konektoru s požadavkem na zvýšenou ochranu proti průniku vlhkosti či zajistit „elegantní“ větvení kabeláže specifickým způsobem. Pro tyto případy užíváme technologii nízkotlakého zástřiku tzv. Hot Melt, kdy do vytvořené formy vložíme např. USB konektor s napojeným kabelem a po uzavření formy aplikujeme taveninu granulátu THERMELT černé barvy. Tímto způsobem vytvoříme poměrně vzhledný kryt, který spolehlivě fixuje kabel a má velmi dobré mechanické a dielektrické vlastnosti.

Specialitou naší výroby je ekonomické řešení vstřikovací formy vhodné pro průmyslové aplikace. Hlavní inovativnost spočívá v námi vyvinuté modulární formě, kterou lze modifikovat pouhou výměnou její částí. Tato možnost snižuje náklady na pořízení formy, což je klíčové pro praktické použití v malosériových výrobách. Dalším úspěšným krokem je vyvinutý automatický stroj, který tento technologický postup reprodukuje s kapacitou cca 350 vstřiků za pracovní směnu.

Bližší popis vč. orientačních nákladů naleznete zde: Přejít do e-SHOPu

Alternativně nabízíme zapouzdření formou dvousložkové polyruethanové zálivky: Přejít do e-SHOPu

Poslední aktualizace 29.12.2021

Your certified partner acc. to ISO9001:2015, IPC-A-610 soldering standard and wiring harnesses UL subject 764 CSA. The company PEWTRONIC has great experience since 2003.