Koaxiální a datové kabely | PEWTRONIC s.r.o.

Jméno naší firmy PEWTRONIC  je bez nadsázky synonymem  pro koaxialní (souosé kabely) s koncovkami, pigtaily, jumpery atd. Důvodem je letitá  personální a strojní specializace pro tyto výroby. Nyní dovedeme automatizovaně připravit kabely s průměrem přes plášt od 1 mm do 16 mm (1/2″) a pomocí speciálních obráběcích hlavic až do 28 mm (7/8″). Naše technologie spojení kabelu a konektoru zohledňují potlačení paralelních kapacit resp. ideálně impedančně přizpůsobit celek konektor – kabel. Ve finále naše propoje nejsou zdrojem negativních jevů na šíření signálu celou přenosovou soustavou. Umíme volit materiály, které zaručují přenos signálu v pásmech až 27 GHz. Jsme výrobní lídři v oblasti semirigid kabelů. Spoustu speciálních materiálů držíme skladem.

Zde si můžete vybrat potřebné VF komponenty pro váš projekt: Přejít do e-SHOPu

Výše zmíněné obdobně platí pro výroby datových a obecně párových kabelů. Letitá podpora velkoobchodního střediska nám umožnila studovat technologická řešení a potřeby telekomunikačních a radiokomunikačních operátorů. Výroby zahrnují multipárové kabely s impedancí 120 Ohm či 100 Ohm jako i běžné kabely s modulárními konektory pro datové sítě všech kategorií.

Zde si můžete prohlédnout alespoň fragment naší nabídky:  Přejít do e-SHOPu


Your certified partner acc. to ISO9001:2015, IPC-A-610 soldering standard and wiring harnesses UL subject 764 CSA. The company PEWTRONIC has great experience since 2003.