PEWTRONIC | All the best under one roof... PEWTRONIC | All the best under one roof...
NOVINKY
TÜV ENG CZ

Koaxiální a datové kabely | PEWTRONIC s.r.o.

Specializujeme se na koaxialní (souosé kabely) s koncovkami, pigtaily, jumpery atd. a jsme výrobní lídři v oblasti semi-rigid kabelů. Nyní dovedeme automatizovaně připravit kabely s průměrem přes plášt od 1 mm do 16 mm (1/2″) a pomocí speciálních obráběcích hlavic až do 28 mm (7/8″). Naše technologie spojení kabelu a konektoru zohledňují potlačení paralelních kapacit resp. ideálně impedančně přizpůsobit celek konektor – kabel. Umíme volit materiály i technologické postupy, které zaručují optimální přenos signálu ve vysokých kmitočtových pásmech. Nově nabízíme měření VF parametrů našich výrobků na kalibrovaném vektorovém analyzátoru až do pásma 20 GHz.

Velké množství speciálních materiálů pro výrobu držíme skladem. Zde si můžete vybrat např. potřebné VF komponenty pro váš projekt: Přejít do e-SHOPu

Výše zmíněné obdobně platí pro výroby datových a obecně párových kabelů. Letitá podpora velkoobchodního střediska nám umožnila studovat technologická řešení a potřeby telekomunikačních a radiokomunikačních operátorů. Výroby zahrnují multipárové kabely s impedancí 120 Ohm či 100 Ohm jako i běžné kabely s modulárními konektory pro datové sítě všech kategorií.

Zde si můžete prohlédnout alespoň fragment naší nabídky:  Přejít do e-SHOPu

Poslední aktualizace 29.12.2021

Your certified partner acc. to ISO9001:2015, IPC-A-610 soldering standard and wiring harnesses UL subject 764 CSA. The company PEWTRONIC has great experience since 2003.