PEWTRONIC | All the best under one roof... PEWTRONIC | All the best under one roof...
NOVINKY
TÜV ENG CZ

Kalkulace služby osazení DPS | PEWTRONIC s.r.o.

Nárůst požadavků na výrobu dohání naše možnosti na přípravu cenových nabídek. Tato situace nás tlačí ke zpracování nabídek ve třech úrovních, které se liší časovou náročností této prvotní investice do projektu zákazníka.

Určitě doporučujeme každému návrháři a potenciálnímu zákazníkovi využít „Robota pro automatickou kalkulaci“ (zásadní aktualizace je ze dne 30.10.2018). Tento nástroj odráží realitu nabídek vypracovaných obchodním oddělením a podané výsledky mají stejně přehlednou strukturu.

Prvozákazníkům rádi vypracujeme „Indikativní nabídku“, která bude obsahovat veškeré kalkulace spojené s prací, avšak bez ceny materiálu. Vycházíme z předpokladu, že vývoj zařízení od počátku respektoval zadání zákazníka na materiálovou investici, tedy je orientačně obeznámen s náklady na pořízení potřebného materiálu. Po odsouhlasení ceny za „práci“, přistoupíme k oslovení dodavatelů součástek a k doplnění nabídky o pořizovací ceny materiálu.

Stálí zákazníci mají u nás zajištěnou již v úvodu „Komplexní nabídku“, která obsahuje cenu materiálu i zpracování. Zákazník obdrží tuto nabídku v nejkratším možném čase.


Your certified partner acc. to ISO9001:2015, IPC-A-610 soldering standard and wiring harnesses UL subject 764 CSA. The company PEWTRONIC has great experience since 2003.