Kalkulace služby osazení DPS | PEWTRONIC s.r.o.

Od 1.12.2019 budou veškeré naše obchodní nabídky připravovány výhradně z automatického kalkulátoru. Zákazník vždy obdrží transparentní a přehledný položkový rozpočet prací v novém formátu.

Novinka! Od 12.5.2020 formalizované nabídky z kalkulátoru, které obdržíte e-mailem na základě vložených dat našim pracovníkem, budete moci zpětně optimalizovat! Jednoduše proklikem v záhlaví e-mailu viz. obrázek zde vpravo dole, se vám otevře formulář kalkulátoru s načtenými daty, které můžete snadno editovat např. změnit počet požadovaných DPS, formát přířezu, počet SMD či THT součástek, doplňkové operace atd. Odesláním formuláře obdržíte aktualizovanou závaznou nabídku. Co vám to přinese? Můžete si sami snížit náklady na váš projekt! 

Pokud pospícháte se závaznou nabídkou, určitě využijte možnost sami si ji připravit přes tuto novou verzi on-line Robota pro automatickou kalkulaci . Uvidíte, že je to snadné a pomůže vám i nově připravená kontextová nápověda. Cenová kalkulačka a její výsledky jsou shodné s nabídkou, kterou obdržíte od nás.

V případě vašeho vážného zájmu a odsouhlasení cen za práci, bude námi nabídka doplněna o ceny použitých materiálů. Nově uplatňujeme jednotnou sazbu marže 5 % na dodaný materiál z cen pořizovacích. Pokud tedy znáte nákupní ceny materiálů vašeho projektu, snadno spočítáte celkovou cenu za námi vyrobené elektronické sestavy.

Více o zásadních novinkách spojených s kalkulací cen našich služeb se dočtete v dopise adresovaném našim zákazníkům zde.

Poslední aktualizace 14.5.2020 

Your certified partner acc. to ISO9001:2015, IPC-A-610 soldering standard and wiring harnesses UL subject 764 CSA. The company PEWTRONIC has great experience since 2003.