Kalkulace služby osazení DPS | PEWTRONIC s.r.o.

Od 1.12.2019 budou veškeré naše obchodní nabídky připravovány výhradně z automatického kalkulátoru. Zákazník vždy obdrží transparentní a přehledný položkový rozpočet prací v novém formátu.

Pokud pospícháte se závaznou nabídkou, určitě využijte možnost sami si ji připravit přes tuto novou verzi on-line Robota pro automatickou kalkulaci . Uvidíte, že je to snadné a pomůže vám i nově připravená kontextová nápověda. Cenová kalkulačka a její výsledky jsou shodné s nabídkou, kterou obdržíte od nás.

V případě vašeho vážného zájmu a odsouhlasení cen za práci, bude námi nabídka doplněna o ceny použitých materiálů. Nově uplatňujeme jednotnou sazbu marže 5 % na dodaný materiál z cen pořizovacích. Pokud tedy znáte nákupní ceny materiálů vašeho projektu, snadno spočítáte celkovou cenu za námi vyrobené elektronické sestavy.

Více o zásadních novinkách spojených s kalkulací cen našich služeb se dočtete v dopise adresovaném našim zákazníkům zde.

Poslední aktualizace 6.2.2020 

Your certified partner acc. to ISO9001:2015, IPC-A-610 soldering standard and wiring harnesses UL subject 764 CSA. The company PEWTRONIC has great experience since 2003.