Volná místa | PEWTRONIC s.r.o.

ELEKTROTECHNIK / ELEKTRONIK, nástup dohodou, publikováno 20.3.2020

Náplň práce: tvorba elektrotechnické i strojní výkresové dokumentace v CAD, vytváření programů pro PLC automaty, 3D tisk modelů, komunikace se zákazníky.
Požadované vzdělání: minimálně SŠ v oboru elektrotechniky či elektroniky, oprávnění dle vyhlášky 50/78 Sb. §5 a vyšší, povědomí o elektrických rozvodech NN, znalost problematiky řízení a automatizace procesů, ŘP skupiny B (aktivní řidič).
Požadavky na uchazeče: pečlivost, spolehlivost, komunikativnost, nadšení pro technickou práci, ochotu učit se a rozvíjet nové dovednosti. Předchozí praxe a zkušenosti v tomto oboru jsou výhodou, ale ne podmínkou. Rádi uvítáme i velmi šikovného absolventa SŠ / VŠ ve zmíněných oborech.
Nabízíme: plat od 24 tis. Kč hrubého + stravenky, mimořádné prémie za dosažené obchodní výsledky, výhodnou polohu pracoviště v širším centru města Písek. Odborně a morálně silný kandidát má možnost kariérního růstu a mzdy.
Pracovní doba: jednosměnný provoz, základní pracovní doba 7:00 - 15:30 hod, je možné ji přizpůsobit.
ŽÁDÁME UCHAZEČE, ABY PEČLIVĚ ZVÁŽILI VEŠKERÁ POŽADOVANÁ KRITÉRIA PŘED TÍM NEŽ NÁS OSLOVÍ, DĚKUJEME.
Kontakt: pan Pewner tel. 382 201 921 či e-mail: info@pewtronic.cz

Your certified partner acc. to ISO9001:2015, IPC-A-610 soldering standard and wiring harnesses UL subject 764 CSA. The company PEWTRONIC has great experience since 2003.