Volná místa | PEWTRONIC s.r.o.

BRIGÁDA - Pomocné práce v kabelové výrobě, NÁSTUP MOŽNÝ IHNED / PO DOHODĚ, vhodné pro studenty i matky na MD, celoroční spolupráce, aktualizováno 21.9.2020

Náplň práce: jednodušší fyzicky nenáročné činnosti spojené s výrobou kabelů s koncovkami jako jsou přípravné práce, separace vodičů atd.
Požadované vzdělání: není stanoveno.
Požadavky na uchazeče: DOBRÝ ZRAK (zpracování a kontrola drobných dílů), zručnost, pečlivost, spolehlivost.
Nabízíme: plat 90 - 110 Kč/ hod*, čisté pracovní prostředí, výhodnou polohu pracoviště v širším centru města Písek (10 min pěšky z Velkého náměstí).
Pracovní doba: dle dohody, alespoň však čtyři hodiny v pracovním dni v časovém rozmezí od 6:00 do 16:00 hod. Docházka nemusí být každý den, vše je na dohodě s řídícím pracovníkem.
Kontakt: paní Poláčková tel. 382 201 925 či e-mail: ucetni@pewtronic.cz

*) Základní mzda 90 Kč/ hod + až 20 Kč / hod motivační prémiový příplatek (transparentní hodnocení na základě pracovního výsledku)

OPERÁTOR/KA V KABELOVÉ VÝROBĚ, dvě prac. místa, NÁSTUP MOŽNÝ IHNED / PO DOHODĚ, aktualizováno 21.9.2020

Náplň práce: činnosti spojené s výrobou kabelů s koncovkami, kabelové konfekce, pájení, strojní lisování kontaktů, šroubování, přípravné práce atd.
Požadované vzdělání: vyučen, výuční list
Požadavky na uchazeče: DOBRÝ ZRAK (zpracování a kontrola drobných dílů), zručnost, pečlivost, spolehlivost. Předchozí praxe v podobném oboru bude výhodou.
Nabízíme: plat od 17 tis. Kč hrubého + stravenky, placené přestávky, ESD pracovní oděv, čisté a klidné pracovní prostředí, výhodnou polohu pracoviště v širším centru města Písek.
Pracovní doba: jednosměnný provoz, základní pracovní doba 7:00 - 15:30 hod, lze dohodnout úpravu prac. doby zejména pro pečující matky
PRÁCE JE SPÍŠE VHODNÁ PRO ŽENY.

Your certified partner acc. to ISO9001:2015, IPC-A-610 soldering standard and wiring harnesses UL subject 764 CSA. The company PEWTRONIC has great experience since 2003.