Etický kodex | PEWTRONIC s.r.o.

Firma PEWTRONIC s.r.o. je již letitým členem Jihočeské hospodářské komory. Vstupem do komory jsme se jednoznačně přihlásili k etickým pravidlům členů a snažíme se spolupodílet na tvorbě lepšího podnikatelského prostředí nejen v našem regionu. Věřím, že hrdost na svou práci, profesionalita v oboru a dobré vztahy s obchodními partnery jsou základem úspěchu v podnikání.

Společenská odpovědnost

Firma PEWTRONIC s.r.o. každoročně vytváří prostor k vykonání odborné praxe pro studenty středních a vysokých škol. Studentům se věnují techničtí pracovníci a seznamují je s jednotlivými činnostmi výrobního procesu. Vedení firmy také organizuje, během této praxe, metodické zaměstnání, kdy jsou praktikantům zprostředkovány informace o průběhu výběrových řízení, ale pohledem ze strany potenciálního zaměstnavatele. Mimo jiné jsou těmto mladým lidem ukázány nejčastější chyby, které je mohou zbytečně vyřadit již v úvodu jejich začínající pracovní kariéry…

Ing. Pavel Pewner, jednatel, 23.6.2017

 


Your certified partner acc. to ISO9001:2015, IPC-A-610 soldering standard and wiring harnesses UL subject 764 CSA. The company PEWTRONIC has great experience since 2003.