3D Tisk Modely| PEWTRONIC s.r.o.

Vážený zákazníku,

rádi bychom upozornili na naši novou službu návrhu a vytváření 3D modelů mechanických dílů speciálně pro konstrukční řešení v kabelových či elektronických výrobách. Sami již delší dobu využíváme tuto možnost pro vlastní projekty či interní potřeby, například pro návrh a následný 3D tisk výrobních přípravků a nástrojů.

Výstupem může být model v elektronickém formátu .stp (STEP) pro další zpracování či tisk. Dále poskytujeme podpůrné uživatelské formáty v 3D .pdf souborech.

3D tisk metodou FDM (Fused Deposition Modeling) můžeme nabídnout např. pro materiály PLA, ABS, PETG či TPE. Poslední zmíněný stojí za zvláštní povšimnutí, protože se jedná o pružný materiál, který lze úspěšně použít pro speciální flexibilní prvky například v kabelové konfekci.

V této chvíli disponujeme i 3D tiskovým zařízením, které umí kombinovat v tisku dvě barvy či materiály a tím vytvářet zajímavá mechanická řešení.

Samozřejmě můžeme nabídnout i pouhý 3D tisk či replikaci vašich 3D modelů.

Více informací vám poskytne náš personál, odkaz na kontakty zde.

Těšíme se na spolupráci při řešení vašich projektů.

 

Poslední aktualizace 14.4.2020

Your certified partner acc. to ISO9001:2015, IPC-A-610 soldering standard and wiring harnesses UL subject 764 CSA. The company PEWTRONIC has great experience since 2003.