3D Tisk Modely| PEWTRONIC s.r.o.

Vytváření 3D modelů mechanických dílů speciálně pro konstrukční řešení v kabelových či elektronických výrobách již aktivně využíváme dva roky. Nejvíce pro návrh a následný 3D tisk výrobních přípravků a nástrojů, ale i pro modelování tvarů do zástřikové formy HOTMELT, podrobnosti zde

Pokud požadujete jen službu 3D návrhu, výstupem může být model v elektronickém formátu .stp (STEP) pro další zpracování či tisk. Dále poskytujeme podpůrné uživatelské formáty v 3D .pdf souborech.

Také nabízíme 3D tisk metodou FDM (Fused Deposition Modeling) můžeme nabídnout např. pro materiály PLA, ABS, PETG či TPE. Poslední zmíněný stojí za zvláštní povšimnutí, protože se jedná o pružný materiál, který lze úspěšně použít pro speciální flexibilní prvky například v kabelové konfekci. Pro realizaci dsponujeme 3D tiskovým zařízením, které umí kombinovat v tisku dvě barvy či materiály a tím vytvářet zajímavá mechanická řešení. Pokud máme volnou kapacitu, můžeme vám nabídnout i tisk vašich modelů či jen replikaci.

Více informcí vám poskytnou kolegové, kontakty jsou zde.

Poslední aktualizace 30.12.2021

Your certified partner acc. to ISO9001:2015, IPC-A-610 soldering standard and wiring harnesses UL subject 764 CSA. The company PEWTRONIC has great experience since 2003.