Krimpování miniaturních kontaktů, Selektivní lakování | PEWTRONIC s.r.o.

KRIMPOVÁNÍ

Používáme moderní strojní technologie pro aplikaci miniaturních vodičových kontaktů pro řadové konektory s roztečí pod 1,5 mm, tedy kontakty s délkou vodičového krimpu pod 1 mm! Celé následné zpracování kabelového propoje probíhá pod lupou a kontrolní operace pod mikroskopem. Zde odkaz do našeho e-SHOPu s řadovými konektory.


LAKOVÁNÍ

Disponujeme nejmodernějším a nejvýkonějším selektivním lakovacím automatem s velkou aplikační plochou. Stroj umožňuje lakovat přesnou modulovanou tryskou, plošnou závojovou a selektivní gelovou jednotkou pro případné maskování zakázaných ploch či bariérovou ochranu v kritických místech hrozícího zatečení laku např. do mechanických prvků, akustických součástek atd.

Osazenou elektronickou sestavu můžeme překrýt transparentním lakem ke zvýšení izolační ochrany, omezení působení enviromentálních faktorů či vibračnímu namáhání. Špičkové strojní vybavení nám umožňuje produktivně a opakovaně lakovat s maximální přesností a sílou vrstvy. Specialitou je i možnost selektivního lakování jen kritických částí, či vynechání kontaktních míst. Vysoká přesnost a vybavenost stroje umožňuje i lakování prostorů v místech zatížených kapilárními jevy. Výhradně používáme špičkový fluorescenční lak ELPEGUARD SL 1306 v nominální vrstvě 50 mikrometrů v suchém stavu. Jiné laky dle technického posouzení. Bližší informace vám podáme během předvýrobní konzultace. Základní pokyny v záložce „Specifikace technických podkladů k výrobě“ odstavec h). Využijte i náš automatický kalkulátor této služby.

Nabízíme možnost automatické on-line kalkulace ceny, kterou jsme spustili … zde. V záhlaví formuláře volíte v checkboxu:

Chci pouze osazovat Chci pouze lakovat … následně vyplnite aktivní pole.

Poslední aktualizace 24.3.2024

Your certified partner acc. to ISO9001:2015, IPC-A-610 soldering standard and wiring harnesses UL subject 764 CSA. The company PEWTRONIC has great experience since 2003.