Loxon projekt | PEWTRONIC s.r.o.

Vážení zákazníci,

rádi bychom upozornili na nově připravovanou službu chytré domácnosti spojenou s návrhem a realizací automatizovaného řízení a dohledu vaší nemovitostiSlužba je určena pro širokou veřejnost i podnikatele. 

Každý majitel nemovitosti si určitě položil některou z těchto otázek:

  • Jak snížit náklady na vytápění či chlazení budovy?
  • Musí instalované osvětlení vždy svítit na plný výkon nebo ho mohu snadno regulovat?
  • Je možné zajistit bezklíčový, ale bezpečný přístup do budovy?
  • Lze umožnit vstup personálu a návštěvám do nemovitosti i „na dálku“?
  • Je možné si vyhřát welness, vyvětrat či přitopit před příjezdem do rekreační nemovitosti?
  • Jaký elektronický zabezpečovací systém použít?
  • Mohu na dálku monitorovat stav svého obydlí? … Nepraskl mi přívod k pračce? Nevytopil mne soused?

Ano, je to spousta otázek a my již známe odpověď i řešení, které může uspokojit každého majitele nemovitosti. Může to znít jako klišé, ale zkušenosti s instalacemi a provozem různých systémů zabezpečení, regulace vytápění, monitoringu objektu atd., nám ukázaly co dává smysl. Tím je jednotná inteligentní platforma s otevřenou architekturou a vše řiditelné jednou aplikací. To vše a více nabízí systém LOXONE, systém pro chytré domácnosti. Systém nemá téměř omezení, je vhodný pro instalace do novostavby, rekonstrukce RD či jako minimalistické řešení do bytu.  

Prezentaci možností LOXONE a služby návrhu, programování a realizaci pro majitele rodinných domů, bytů a komerčních prostorů připravujeme zahájit od září roku 2020. V současnosti se technicky a personálně připravujeme, abychom byli skvělými partnery. Projekty chceme realizovat ve spolupráci s elektroinstalačními firmami i samotnými elektrikáři. Tyto projekty budeme zásobovat z našeho velkoskladu. Pokud již dnes plánujete rekonstrukci či výstavbu nové nemovitosti, nezapomeňte nás oslovit. Rádi vám poradíme jak připravit kabelové rozvody a další příslušenství, které usnadní instalaci důležitých prvků automatizace. 

Ilustrační obrázky zachycují naše instalace a řešení, která dovedou posunout užitnou hodnotu některých prvků systému. Za zmínku stoji antivandal kryt z pevného ABS materiálu na NFC Code Touch, který zamezí mechanickému poškození či krádež samotné klávesnice. Stříška s bočním krytím navede váš telefon s vestavěným NFC čipem do správné pozice pro jeho rychlé načtení. Tento produkt zajišťuje i dodatečnou enviromentální ochranu celé klávesnice.

Zde si můžete stáhnout brožuru, která vám ukáže nejen výhody systému, ale i konkrétní projekty a orientační náklady na jejich realizaci. Je nutné doplnit, že náklady na instalaci LOXONE jsou nižší než konvenční elektrická instalace a následné doplnění systémů ostrahy a separátních prvků automatizace.

Zde najdete naše osvědčení výrobce LOXONE, které nám umožňuje vám přiblížit a dodat tento skvělý systém.

Více informací vám poskytne náš personál, odkaz na kontakty zde.

Těšíme se na váš zájem

Poslední aktualizace 12.8.2020

Your certified partner acc. to ISO9001:2015, IPC-A-610 soldering standard and wiring harnesses UL subject 764 CSA. The company PEWTRONIC has great experience since 2003.