Loxon projekt| PEWTRONIC s.r.o.

Vážený zákazníku,

rádi by jsme upozornili na nově připravovanou službu spojenou  s návrhem a realizací automatizovaného řízení a dohledu vaší nemovitosti. Služba je určená pro širokou veřejnost i podnikatele. 

Každý majitel nemovitosti si určitě položil některou z těchto otázek:

  • Jak snížit náklady na vytápění či chlazení budovy?
  • Musí instalované osvětlení vždy svítit na plný výkon, kde se dá ušetřit?
  • Dá se z pohodlí křesla ovládat vše klíčové v rodinném domě?
  • Je možné zajistit bezklíčový, ale bezpečný přístup do budovy?
  • Lze umožnit vstup personálu a návštěvám do budov i tzv. na dálku?
  • Je možné si vyhřát welness, vyvětrat či přitopit před příjezdem do rekreační nemovitosti?
  • Jaký elektronickým zabezpečovacím systémem použít?
  • Lze na dálku monitorovat co se děje v nemovitosti?

Ano, je to spousta otázek a my již  známe odpověď i řešení, které může uspokojit každého majitele nemovitosti. Může to znít jako klišé, ale zkušenosti s instalacemi a provozem různých systémů jako EZS, regulací vytápění, monitoringu objektu atd., nám ukázali co dává smysl. Tím je jednotná platforma s otevřenou architekturou a vše říditelné jednou aplikací. To vše a více nabízí systém LOXONE, systém pro chytré domácnosti.

Prezentaci možností LOXONE a služby návrhu, programování a realizaci pro majitele rodinných domů, bytů a komerčních prostorů připravujeme spustit od září roku 2020. V současnosti se technicky a personálně připravujeme, aby jsme byli skvělými partnery. Projekty chceme realizovat ve spolupráci s elektroinstalačními firmami i samotnými elektrikáři. Tyto projekty budeme zásobovat z našeho velkoskladu. Pokud již dnes plánujete rekonstrukci či výstavbu nové nemovitosti, nezapomeňte nás oslovit. Rádi vám poradíme jak připravit kabelové rozvody a další příslušenství, které umožní instalaci důležitých prvků automatizace. 

Zde si můžete stáhnout brožuru, která vám ukáže nejen výhody systému, ale i konkrétní projekty a orientační náklady na jejich realizaci.

Více informací vám poskytne náš personál, odkaz na kontakty zde.

Těšíme se na váš zájem

Poslední aktualizace 14.4.2020

Your certified partner acc. to ISO9001:2015, IPC-A-610 soldering standard and wiring harnesses UL subject 764 CSA. The company PEWTRONIC has great experience since 2003.