PEWTRONIC | All the best under one roof... PEWTRONIC | All the best under one roof...
NOVINKY
ENG DE CZ

Loxon projekt | PEWTRONIC s.r.o.

Již od roku 2020 prezentujeme možnosti systému LOXONE a služby návrhu, programování a realizace pro majitele nemovitostí. Zde je malé ohlédnutí …

Po více než tříletém provozu pilotní a rozsáhlé instalace systému LOXON v rodinném domě, jsme nezaznamenali jediný výpadek či problém. Nic nenastalo ani v případě restartu po několika odstávkách v distribuci elektrické energie v lokalitě instalace. Vzdálené uploady programových změn proběhly bezvýpadkově a jakýchkoliv omezení uživatele…

Oceňovanou výhodou je možnost rozsáhlé a vzdálené uživatelské konfigurace např. ventilací a vytápění s volbou režimů a definicí dle lokální senzoriky, ale i s využitím definicí tabulek a kalendářů se svátky a prázdninami! Praktická aplikace v mobilním telefonu toho zvládné ještě mnohem více. 


Systém nemá téměř omezení, je vhodný pro instalace do novostavby, rekonstrukce RD či jako minimalistické řešení do bytu. Velkou výhodou je otevřenost systému k instalacím prvků automatizace i mimo vlastní vývoj LOXONu a zpětná kompatibilita nově vyvíjených prvků. Prakticky lze doplnit i inteligenci pro domácí vodárnu, větrání ve skleníku, tepelné kolektory atd. 

Nyní máme zkušenosti s automatizací jednoho vlastního výrobního objektu a připravujeme druhý pilotní projekt pro instalaci do dalšího našeho výrobního objektu. Zde bude rozsah autonatizace významnější včetně EZS a řízení vstupu do objektu. 

Ilustrační obrázky zachycují naše instalace a řešení, která dovedou posunout užitnou hodnotu některých prvků systému. Za zmínku stoji antivandal kryt z pevného ABS materiálu na NFC Code Touch, který zamezí mechanickému poškození či krádež samotné klávesnice. Stříška s bočním krytím navede váš telefon s vestavěným NFC čipem do správné pozice pro jeho rychlé načtení. Tento produkt zajišťuje i dodatečnou enviromentální ochranu celé klávesnice.

Zde si můžete stáhnout brožuru, která vám ukáže nejen výhody systému, ale i konkrétní projekty a orientační náklady na jejich realizaci. Je nutné doplnit, že náklady na instalaci LOXONE jsou nižší než konvenční elektrická instalace a následné doplnění systémů ostrahy a separátních prvků automatizace.

Zde najdete naše osvědčení výrobce LOXONE, které nám umožňuje vám přiblížit a dodat tento skvělý systém.

Více informací vám poskytne náš personál, odkaz na kontakty zde.

Poslední aktualizace 19.1.2023

Your certified partner acc. to ISO9001:2015, IPC-A-610 soldering standard and wiring harnesses UL subject 764 CSA. The company PEWTRONIC has great experience since 2003.